Prevence civilizačních nemocí a chronických zánětů

Ráda bych vás seznámila s nově vznikajícím konceptem prevence chronických zánětů a civilizačních nemocí.

Nejedná se o klasické alergologické vyšetření.

Zvolila jsem individuální konzultace s vysvětlením celé této problematiky. Spočívá to ve zlepšení chronických zánětů na podkladě zlepšení propustnosti buněčných membrán úpravou poměru omega 3 a omega 6 mastných kyselin právě přímo na buněčných membránách.

K tomuto kroku jsem se rozhodla vzhledem k narůstajícímu tlaku nejenom na naši ambulanci alergologie a klinické imunologie (přibýváním nemocností, alergií, kožních potíží). V dnešní uspěchané době příliš neřešíme to, co nás nepálí, včetně zdravé životosprávy a jídelníčku. Konzumujeme průmyslově zpracované potraviny obsahující omega 6 mastné kyseliny, různé konzervanty a jiné balastní látky. A omega 3 mastné kyseliny, tak důležité pro každou naši buňku, máme až alarmující nedostatek.

Snažím se dělat osvětu v rámci ordinace, nicméně z časových důvodů to není úplně ideální, tato problematika si zaslouží více času.

Proto jsem po pracovní době vyčlenila hodiny, kdy se můžeme tomuto tématu více věnovat a to individuálně (samozřejmě pro rodiny společně).

Vytvořila jsem objednávkový kalendář, kde si můžete rezervaci zamluvit. Pokud nebude termín zamluvený, není jisté, že mě v té době tady najdete. Proto ideálně alespoň dva dny předem si čas zarezervujte.

Konzultace pro naše pacienty beru jako osvětu, tudíž zdarma. Nicméně objednat se může kdokoliv, pak s poplatkem 200,- za konzultaci (pro rodinu 1 poplatek).

Pracuji na dvou místech – v Olomouci a Židlochovicích, konzultace budou probíhat v ordinacích.

Při zadávání rezervaci si vyberte místo, které je pro vás přijatelnější.

Přeji nám všem pevné zdraví, MUDr. Pavlína Kazinotová

.